Aż sie chce myśleć pozytywnie…

wrz 1, 2008 ,

Niezależnie od teorii wymyślanych w poniższym filmiku, niezależnie od tego czy się z nimi zgodzisz czy nie… po jego obejrzeniu zachce Ci się pozytywnie myśleć…Teraz juz nic nie pozostało tylko przeprowadzić w domu podobne eksperymenty. W każdym razie filmik daje do myślenia, skoro woda sama w sobie jako czysta substancja daje takie możliwości…

PS: A teraz skompiluj ten filmik z wiedzą o tym że człowiek i inne stworzenia w przeważającej ilości składają się z wody… Woda jest także w powietrzu i w praktycznie każdym jedzeniu.


Podobne

Tagi

Podziel się

 1. Kris_de_bard

  Człowiek składa się w 60% z wody. Niektóre źródła podają, że w 66%. Są to oczywiście wartości szacunkowe. Podobnie jest z naszą Ziemią, którą w 65% pokrywają oceany.
  Wniosek jest taki, iż woda jest w nas i wokół nas i to w dodatku w przeważającym stopniu. Jeśli więc okazuje się, że mamy na nią tak wielki wpływ, to jedyne, co rozsądnie nasuwa się nam na myśl, to obdarzać zarówno siebie, swoje otoczenie, jak i innych uśmiechem, radością, miłością, dobrym, serdecznym słowem.

  Aby nie być gołosłownym, życzę wszystkim powodów do radości, dużo uśmiechu, serdeczności do siebie nawzajem i do zupełnie obcych nam osób, dużo słońca i pięknie krystalizującej się wody[…].

  Pozdrawiam
  Krzysztof

Zostaw komentarz