Psychoterapia Indywidualna w Krakowie – rozwój osobisty

Psychoterapia to oprócz pomocy w cierpieniu z powodów chorób i zaburzeń również sposób na poznanie siebie i rozwój osobisty.

Psychoterapia wglądowa umożliwia lepsze poznanie siebie i mechanizmów rządzących Twoją nieświadomością, dzięki czemu możesz w większym stopniu stać się wolnym człowiekiem, decydującym bardziej świadomie o swoim życiu.

Psychoterapia pozwala odkryć Twoje prawdziwe pragnienia i potrzeby za którymi chcesz podążać…

Jeśli masz poczucie, że ciągle Ci coś nie wychodzi, że ciągle musisz do czegoś dążyć, a nie potrafisz tego zrealizować… Twoje życie nijak nie trafia w Twoje realne potrzeby?

Współpracując z psychoterapeutą możesz rozwinąć swoje możliwości i nauczyć się rozpoznawać swoje emocje i potrzeby. Psychoterapia to przede wszystkim podróż w głąb siebie. Wymaga dużej dyscypliny i zaangażowania zarówno ze strony psychoterapeuty jak i pacjenta. Mimo trudu podejmowania tego przedsięwzięcia, korzyści jakie przynosi bywają nie do przecenienia.

Założeniem terapii jest stopniowe poznawanie swoich sposobów funkcjonowania w relacjach z ludźmi i sobą samym, co dzieje się stopniowo w relacji terapeutycznej. W atmosferze bezpieczeństwa i empatii będziesz mógł na spokojnie przeanalizować swoje życie wraz ze swoimi potrzebami.


Pomoc psychologiczna w Krakowie

Psycholog, Psychoterapeuta – Kraków
Psycholog, Psychoterapeuta – Kraków
Beliny-Prażmowskiego 25/6 31-514 Kraków
strona na google plus – Psycholog w Krakowie